24. 10. 2010

HC LUŽNICE - HC STRAKONICE 5 : 8 (3:3,1:4,1:1)

branky: BUCIFALOVÁ 3, PÁLA 2, BLÁHA, KOLDA, SCHALLER

asistence: PÁLA 3, BUCIFALOVÁ 2, KOLDA 2, ŠPIČKA, SCHALLER

Zápas začal zostra,kdy se domácí rychle ujali vedení.Kluci ale zabojovali a  vyrovnali.V 9. minutě vedl celek Lužnice už 3:1!!V tu chvíli si trenér vzal oddechový čas a rázně klukům domluvil.Ti si vzalli rady k srdci a začali pořádně bojovat.Do konce první třetiny se jim podařilo zápas vyrovnat.

Druhá třetina byla z naší strany velice úspěšná.Soupeře jsme gólově přestříleli 1:4 a drželi jsme si na ledě převahu.

Do poslední části utkání jsme nastoupili za stavu 4:7.Naštěstí jsme se už žádného dalšího překvapení od domácích hokejistů nedočkali.Oba cely dokázali vstřelit po gólu,tím pádem pro nás zápas skončil vítězně 5:8.Mohli jsme mít i vyšší skore,kdyby nám domácí rozhodčí uznal jasnou branku ke konci utkání.

Co říci závěrem,snad jen,že 5 obdržených branek(z toho jedna tyčka,ale budiž) je do příštích zápasů varováním.Musíme zlepšit obrannou činnost mužstva.

sestava:JANÁČEK,OUŘEDNÍK