Jdi na obsah Jdi na menu

Zasloužená výhra nad Pískem

16. 10. 2010

Kluci k dnešnímu zápasu přistoupili zodpovědně už od samého začátku.Na led vstoupili s velkou chutí a bojovností.

V 1.třetině jsme byli mnohem aktivnější,ale vstřelili jsme  jen jednu branku.Chvilková nepozornost umožnila soupeři vyrovnat a naše borce tím znervoznila.

Do prostřední části utkání jsme vstoupili rozpačitě, proto se Rejnoci dostávali do střeleckých příležitostí.Naštěstí se kluci v druhé půli utkání vzpamatovali a  začali se střelecky prosazovat.Do kabin se šlo za stavu 4:1.

Poslední část utkání byla v naší režii.I když soupeř vystrkoval růžky a dokázal vstřelit  jednu branku,kluci si vítězství vzít nenechali a přidali za záda píseckého golmana ještě 2 góly.

Na závěr je třeba říci,že jsme byli lepším týmem,hokejovějším a bojovnějším než soupeř.Proto velká pochvala všem!!

STRAKONICE - PÍSEK   6 : 2 (1:1,3:1,2:1)

branky : KOLDA 2, PÁLA 2, BUCIFALOVÁ, BLÁHA

asistence : BUCIFALOVÁ 3, KOLDA, SCHALLER, ŠKOLA

sestava : KOLDA, PÁLA, BUCIFALOVÁ, HONSA, CHVAL