Jdi na obsah Jdi na menu

Z Tábora ani bod

10. 10. 2010

V první třetině jsme byli lepší a soupeře zatlačili do jejich obranného pásma.Kluci měli spoustu střeleckých příležitostí,ale soupeřův výborně chytající brankář je všechny zlikvidoval.

Druhá třetina už byla vyrovnanější.S přibývajícím časem,kdy se nám nedařilo vstřelit branku,přicházela na hráče nervozita.Tato situace bohužel vyústila půl minuty před koncem 2. části v gól.Za tohoto nepříznivého stavu jsme šli do šaten.

Do poslední části utkání jsme nastoupili s tím,že rychle vyrovnáme.Opak byl pravdou-po hrubých chybách jsme inkasovali rychle 2 góly  a chvilku před koncem utkání se v naší síti zatřepetal ještě jeden.

Utkání nakonec skončilo smutnou prohrou 4:0.Mysllím,že by se někteří hráči měli nad sebou zamyslet a sáhnout si do svědomí.

TÁBOR - STRAKONICE  4 : 0  (0:0,1:0,3:0)

sestava:  JANÁČEK,OUŘEDNÍK