Jdi na obsah Jdi na menu

Výhra nad Vajgarem

18. 11. 2010

Ve středu 17.11.2010 ve 12. kole žákovské ligy jsme jeli sehrát domácí utkání s Jindřichovým Hradcem do Vimperka.Poslední vzájemný duel skončil remízou 2:2.

Do začátku utkání jsme vstoupili vlažně.Soupeř nás zpočátku přehrával.Pak se ale kluci vzpamatovali a začali hrát.První třetina skončila bez branky.

Druhá část utkání byla velice vyrovnaná.Hrál se pěkný,rychlý a bojovný hokej.Jako první skóroval Patrik Škola po přihrávce Matěje Koldy.Šancí bylo více,ale ani jedna neskončila za zády soupeřova brankáře.

V 1.minutě poslední třetiny soupeř bohužel vyrovnal,ale naši borci se nevzdali a v pořadí 2. gól za HC Strakonice vstřelil Matěj Kolda po přihrávce Veroniky Bucifalové.A opět jsme se ujali vedení-ne však na dlouho.Soupeř i na tuto situaci dokázal odpověděl další střelou,tentokrát po hrubé chybě naší obrany a utkání bylo opět vyrovnané 2:2.Naštěstí poslední kdo lovil puk za svými zády byl brankář Vajgaru,kterému tam poslal kotouč  Petr Had po přihrávce Tomáše Pály.

Zápas skončil výhrou 3:2 také díky našemu výborně chytajícímu brankáři Martinu Janáčkovi.Jen houšť takových vyrovnaných utkání,která dají klukům určitě více,než snadná výhra nad Příbramí z minulého kola.

Veliká pochvala všem za bojovnost!! A v sobotu na Slávii.

HC STRAKONICE - KLH  VAJGAR JINDŘICHŮV HRADEC  3 : 2 (0:0,1:0,2:2)

branky : ŠKOLA, KOLDA, HAD.

asistence : KOLDA, BUCIFALOVÁ, PÁLA.

sestava : JANÁČEK,OUŘEDNÍK