Jdi na obsah Jdi na menu

S Třemošnou vítězně

9. 1. 2011

V sobotu 8.1.2011 jsme na domácím ledě přivítali celek HC Meteor Třemošná.První vzájemný duel dopadl v náš prospěch a to 5:1.

Skore otevřel už ve 4. minutě Tomáš Pála po přihrávce Matěje Koldy.Pak se nám střelecky dlouho nedařilo,protože soupeř  hodně bránil.Až v poslední minutě první třetiny prostřelil soupeřova brankáře Tomáš Pála  po přihrávce Veroniky Bucifalové.

Druhá třetina měla podobný průběh.Celých 14 minut se nám střelecky nedařilo.Další branku přidal až ve 35. min. Matěj Kolda,který nezaváhal a proměnil trestné střílení.Ten samý hráč o 3 minuty později přidal další branku po přihrávce Zdeňka Chvala.V poslední min. 2.tř. se ještě střelecky prosadil Tomáš Pála,kterému na branku přihrála Veronika Bucifalová.

V poslední části utkání padly 2 branky.První bohužel za záda našemu skvěle chytajícímu brankáři Martinovi Janáčkovi a druhá v poslední minutě utkání,kterou po samostatném úniku vstřelil Matěj Kolda.

Po středečním těžkém utkání na Spartě,odvedli kluci v sobotu slušný výkon.

HC STRAKONICE - HC METEOR TŘEMOŠNÁ  6 : 1 (2:0,3:0,1:1)

branky: PÁLA 3, KOLDA 3.

asistence: BUCIFALOVÁ 2, KOLDA, CHVAL.

sestava: JANÁČEK