Jdi na obsah Jdi na menu

S Plzní remíza

2. 12. 2010

Ve středu 1.prosince jsme přivítali na domácím ledě soupeře z Plzně.První vzájemný duel vyhráli jednoznačně indiáni 8:3.

První třetina utkání začala fantasticky,kdy první gól vsítil Petr Had po přihrávce Patrika Školy v čase 1:01!Další následovaly v 5. minutě - Matěj Kolda( Tomáš Pála,Veronika Bucifalová),ve 12.David Herc( Maximilian Schaller) a ve 13. a 15.minutě vstřelil obě branky Tomáš Pála po přihrávkách Matěje Koldy a Veroniky Bucifalové.

Prostřední část utkání už byla střelecky vyrovnaná(2:2).Oba góly plzeňský brankář dostal od Matěje Koldy po přihrávce Veroniky Bucifalové.Do šaten se šlo za stavu 7:4!

Co se nám opravdu nepovedlo,byla závěrečná část utkání,kdy trochu docházely síly a po našich individuálních chybách soupeř utkání vyrovnal na konečných 7:7.

Nakonec jsme se museli po skvěle rozehraném utkání spokojit "pouze"s jedním bodem.Kluci ale hráli nadoraz-takže pochvala.

HC STRAKONICE - HC PLZEŇ 7 : 7 (5:2,2:2,0:3)

branky : KOLDA 3, PÁLA 2, HAD, HERC.

asistence: BUCIFALOVÁ 4, PÁLA, KOLDA, SCHALLER, ŠKOLA.

sestava: JANÁČEK,OUŘEDNÍK