Jdi na obsah Jdi na menu

S Mountfieldem vítězně

5. 12. 2010

V sobotu 4.12. jsme jeli odehrát další ligový zápas-tentokrát do Českých Budějovic.První vzájemný duel skončil naší výhrou 5:3.

Do zápasu jsme vstoupili ve vysokém tempu,které kluci udrželi po celou první třetinu.Soupeře jsme dostali pod tlak,ze kterého padly 4 branky.

Ve 2. třetině jsme se nechali ukolébat výsledkem.Soupeř toho dokonale využil a téměř po celých 20 minut měl navrch.Díky skvěle chytajícímu brankáři Martinovi jsme obdrželi pouze 1 branku.

V poslední části zápasu už jsme neklopýtli.Nenechali jsme soupeře zápas dotáhnout  jako v předchozím zápase s Plzní,naopak jsme 2 góly navíc  potvrdili svoje vítězství.

Závěrem:pochvala za předvedenou hru.

HC MOUNTFIELD ČESKÉ BUDĚJOVICE - HC STRAKONICE  1 : 6 (0:4,1:0,0:2)

branky : BUCIFALOVÁ 2, PÁLA, SCHALLER, ŠPIČKA, HAD

asistence : KOLDA 3, PÁLA 2, ŠKOLA, BUCIFALOVÁ

sestava : JANÁČEK