Jdi na obsah Jdi na menu

Remíza na Spartě

6. 1. 2011

Ve středu 5.1. 2011 jsme jeli odehrát utkání 20. kola žákovské ligy 5.-8. tříd za lídrem soutěže,Spartou Praha.První vzájemný duel  vyhrál soupeř 4:0.

Zápas byl zcela vyrovnaný a šance na branku měli oba celky.První kdo načal skore byla ve 14. minutě Sparta.Z vedení se ale dlouho neradovali.Už v 17. min. vyrovnal Tomáš Pála po přihrávce Vojty Špičky.

2.třetina bylo pro nás smolnější.Soupeř vsítil celkem dvě branky-ve 28. a ve 37. min.Stav 3:1 trval pouze pár vteřin,kdy se krásnou střelou od modré trefil Matěj Kolda po přihrávce Tomáše Pály.Do kabin se šlo za stavu 3:2.

Poslední část utkání byla velmi napínavá.Soupeř byl na tom bruslařsky  lépe,ale i když klukům chvilkami docházeli síly,bojovali statečně a nakonec v 52. minutě po přihrávce Patrika Školy dal vyrovnávací branku Jakub Káník.Opět se ukázalo,že kluci jsou bojovníci a srdcaři.Toto byl zatím nejlepší zápas letošní sezóny.Pochvala všem kluci

HC SPARTA PRAHA - HC STRAKONICE 3 : 3 (1:1,2:1,0:1)

branky: PÁLA, KOLDA, KÁNÍK

asistence: ŠPIČKA, PÁLA, ŠKOLA

sestava: JANÁČEK