Jdi na obsah Jdi na menu

Prohra s Třemošnou

6. 2. 2011

Jako první načal skore v 7.min.soupeř.Dlouho se nám nedařilo srovnat.Branku dal až v 15. minutě Tomáš Pála po přihrávce Schallera a Honsy.

Hned v 1.min.druhé třetiny jsme opět inkasovali.Šance na vyrovnání kluci měli ,ale dobře bruslící soupeř a skvěle chytající brankářka Meteoru nám to ztěžovali.Vyrovnat se podařilo ve 38.minutě střelou Veroniky Bucifalové,asisteci mají Kolda,Pála.Prostřední část utkání jsme bohužel zakončili ještě jednou zinkasovanou brankou a to ve 40.minutě.

Do poslední části utkání jsme vstupovali za stavu 2:3 a vypadalo to,že tak zápas i skončí.Naneštěstí pro nás hosté vstřelili v 59.min.čtvrtou branku a tím bylo o vítězi rozhodnuto.

Co napsat závěrem: tentokrát nám chyběla touha po vítězství a kluci nepodali svůj obvyklý výkon.Na druhou stranu jsme předtím 11 zápasů za sebou neprohráli.Takže doufejme,že krizička je za námi a po volném víkendu se můžeme těšit na sobotu 19.2.,kdy pojedeme sehrát utkání na písecký zimní stadion.

HC STRAKONICE - HC METEOR TŘEMOŠNÁ  2 : 4 (1:1,1:2,0:1)

branky: PÁLA, BUCIFALOVÁ

asistence:SCHALLER,HONSA, KOLDA,PÁLA

sestava: JANÁČEK