Jdi na obsah Jdi na menu

Lekce od Slavie

19. 9. 2010

Od samého začátku utkání nás soupeř přehrával a nedal nám moc šancí ke střel.příležitostem.Ke konci 1.třetiny za stavu 0:3 jsme snížili a pak jsme soupeře tlačili až do hvizdu píšťalky.Troufám si říci,že dát ještě jeden gól,byl by to úplně jiný zápas.

2. třetina byla z naší strany opět slabá(0:4).Do poslední části zápasu jsme vstupovali za stavu 1:7-tento výsledek se nám podařilo udržet celých 19.minut a poté dokonce přidat ještě jeden gól.

Soupeř nám ukázal,že je před námi ještě mnoho práce,chceme-li pomýšlet na horní polovinu tabulky.

HC Strakonice : HC Slavia Praha 2:7 (1:3, 0:4, 1:0)