Jdi na obsah Jdi na menu

Kladenští páťáci odjeli s prázdnou

28. 11. 2010

V sobotu 27.11 jsme přivítali na domácím ledě hokejisty z PZ Kladna.V předchozím zápase,který se odehrál koncem září na zamlženém kladenském zimním stadioně, jsme s tímto soupeřem dokázali sehrát pouze remízu 4:4.

Pokyny zněly jasně-vytvořit hned zpočátku na soupeře tlak a rychle vstřelit první branku.Opak byl pravdou.V první třetině nás soupeř ke střele téměř nepustil,zato zdatně prověřoval naší obranu a brankáře.Bylo jen otázkou času,kdy se mu to povede.Letící puk spadl našemu brankáři za záda...trochu sprcha pro všechny. Naštěstí stav 0:1 natrval dlouho a povedlo se během chvilky vyrovnat.

Druhá třetina už byla vyrovnanější.Sice jsme hned na začátku dostali 2.gól,ale herně jsme byli lepší.Do šaten se odcházelo za stavu 3:2.

Co dodat k poslední části utkání.Snad jen ,že se klukům povedly vstřelit 2 rychlé branky a do konce utkání ještě 3 přidat.O výsledku bylo rozhodnuto.